Hakkımızda

İstanbul'da servis organizelerinde 1990 yılında şahıs firması olarak başladık.2003 Yılında Simsek Turizm olarak Öğrenci ve Personel servis taşımacılığı sektörüne girdik.

Bu sektörde gösterdiğimiz başarıları işverenlerimiz tarafından takdir kazandık.Hizmette kalite standartlarına öncelik veren kuruluşumuz "Önce Sorumluluk Taşırız" cümlesini temel ilke ve slogan haline getirmiş olan firmamız Simsek Turizm olarak öğrenci ve personel taşımacılık olarak devam etmekteyiz.

Hedeflerimizden ve amaçlarımızdan sapma olmadığı da ispatlanmıştır.Referanslarımızı hizmette kalite anlayışımızın bir diğer göstergesi olarak değerlendiriyoruz

Tüm çalışanlarımızın sahip olduğu ortak sorumluluk bilinci ile çağdaş yönetim anlayışı birleştirilerek müşteri memnuniyetine sunulmuştur.

Simsek Turizm uluslar arası kalite standartlarında yönetim anlayışına ürün ve hizmetlerine yansıtmayı amaç edinmiştir.Seçkin müşteri portföyümüze verilen emniyetli, konforlu ve dakik hizmetler sürekli kontrol ve iletişim ile desteklenmektedir.